• Розклад викладачів кафедри

    by  • 17.04.2011 • Розклад викладачів

     

    Булавін Леонід Анатолійович професор, завідувач кафедрою ауд. 221

    ІІ семестр

    Понеділок
    Вівторок ІІ. Флуктуації та динаміка молекул у конденсованому середовищі 4 курс 312
    Середа
    Четвер
    П’ятниця ІІІ. (чисельник) Флуктуації та динаміка молекул у конденсованому середовищі 4 курс 312

     

     

    Сисоєв Володимир Михайлович професор ауд. 315

    ІІ семестр

    Понеділок ІІ. Сучасні проблеми фізики (семінар)ІІІ. Сучасні проблеми фізики 5 курс (магістри)

     

     

    5 курс (спеціалісти)

    310

     

     

    312

    Вівторок ІІІ. Молекулярна фізика 1 курс 200
    Середа І. Сучасні проблеми фізики (лекція) 5 курс (магістри) 103
    Четвер І.(чисельник)       Молекулярна фізикаІ.(знаменник)

    Фізика рідин

    ІІ. Фізика рідин

    1 курс

     

    4 курс

     

    4 курс

     

     

    312

     

    312

    П’ятниця

     

     

    Гаврюшенко Дмитро Анатолійович доцент ауд. 315

    ІІ семестр

    Понеділок ІІІ. Молекулярна фізика (семінар) 1 курс 306
    Вівторок
    Середа
    Четвер І. Комп’ютерне моделюванняІІ. Термодинаміка та статистична фізика

    ІІІ. Нерівноважна термодинаміка

    3 курс

     

    3 курс

     

    4 курс

    304

     

    405

     

    312

    П’ятниця ІІІ. (знаменник) Термодинаміка та статистична фізика 3 курс 407

     

     

    Вербінська Галина Миколаївна доцент ауд. 212

    ІІ семестр

    Понеділок
    Вівторок
    Середа І. Експеримент. методи дослідженняІІ. Фізика дисперсних систем

    ІІІ. Семінар до ДЕК

    ІV.

     

     

    4 курс

     

    4 курс

    Геологічний ф-т

    212

     

    314

     

    314

    Четвер
    П’ятниця ІІІ. Геологічний ф-т

     

     

    Григор’єв Андрій Миколайович доцент ауд. 114

    ІІ семестр

    Понеділок
    Вівторок І. Фізична кінетика 5 курс (магістри) 312
    Середа
    Четвер
    П’ятниця І. Будова молекул та їх хімічний зв’язок

    ІІ. (чисельник) Будова молекул та їх хімічний зв’язок

    ІІ. (знаменник) Спец.лаб.

    4 курс

     

    4 курс

     

     

    4 курс

    312

     

    312

     

     

    114

     

     

     

    Мороз Костянтин Олександрович доцент ауд. 112

    ІІ семестр

    Понеділок
    Вівторок ІІ. Спеціальні методи програмування (MatLab)ІІІ.(знаменник) Спеціальні методи програмування (MatLab) 5 курс (магістри)

     

     

    5 курс (магістри)

    408

     

     

    103

    Середа
    Четвер І. Комп’ютерне моделювання 3 курс 306
    П’ятниця І. Програмування 3 курс 104

     

     

     

    Сенчуров Сергій Павлович доцент (ауд. 313)

    І семестр

    Понеділок ІІІ. Основи фізичної акустики

    IV. Основи фізичної акустики (знаменник) Консультація

    І магістри (V курс)

     

    І магістри (V курс)

    314

     

    314

    Вівторок І. Фізика функціональних систем організму людини

     

    ІІІ. Фізика функціональних систем організму людини

    IV. Фізика функціональних систем організму людини (чисельник) Консультація

    IV медична фізика

     

     

    IV медична фізика

     

    IV медична фізика

    307

     

     

    405

     

    314

    Середа І. (чисельник) Основи гемодинаміки

    І. (знаменник) Основи фізичної акустики

     

     

    IV.(знаменник) Основи гемодинаміки

    ІІІ курс медична фізика

     

    І магістри (V курс)

     

     

     

    ІІІ курс медична фізика

    405

     

    406

     

     

    314

    Четвер
    П’ятниця І. Комп’ютерне моделювання в медичній фізиці

     

    IV. Комп’ютерне моделювання в медичній фізиці (чисельник)/Основи гемодинаміки (знаменник) Консультація

    ІІІ курс медична фізика

     

     

     

    ІІІ курс медична фізика

    101/106

     

     

     

    314

     

     

    Забашта Юрій Федосійович професор ауд. 215

    ІІ семестр

    Понеділок
    Вівторок
    Середа
    Четвер
    П’ятниця УЗД

     

     

    About